OSOBNÍ FITNESS

 

Přidružení Trigger Point Performance Therapy (TPPT) do Vaší každodenní tréninkové rutiny či denního režimu umocní výsledky Vašeho cvičení, urychlí regeneraci a zamezí zraněním. Ať už se věnujete skupinovému cvičení nebo kruhovému tréninku, je důležité si vyhradit čas na myofasciální tlakovou masáž, a to proto, aby jste dosáhli maximálních výsledků a přitom neohrozili svou pohyblivost.

Existuje nespočet tréninkových pomůcek a metodologií, ale pokud není nejprve dosaženo tkáňové integrity, je efektivita metod limitována Díky TPPT získáme správné pnutí, svalovou elasticitu a plynulost, tedy ten pravý potenciál pro každý druh tréninku. 

Osobní fitness se netýká jen těch, kteří navštěvují posilovnu, týká se i těch mimo. Je určen všem, kdo se chtějí cítit pohodlně a sebejistě v každém pohybu. Starší i mladší dospělí, víkendoví cvičenci i všichni nadšenci, zkrátka všichni, kdo mají rádi fitness, z produktů a cvičení TPPT jen získají.

Zdravé tělo i duch jsou podle nás klíčem k tomu, jak se stát aktivnějším a mít z života lepší pocit.

Stárnutí způsobuje ztrátu tkáňové tolerance. Lidově řečeno prostě zatuhneme. Naším záměrem je předefinovat váš myšlenkový pochod tím, že svému tělu dodáte vše, co potřebuje k tomu, aby se při pohybu cítilo pohodlně a jistě.

Nesmíme pochybovat o tom, že základem každého našeho kroku je chodidlo. Přeformování funkčnosti chodidla umožní tělu reagovat aktivním stylem oproti stylu reaktivnímu. Tím, že zvolíme styl aktivní, předejdeme možným zraněním.

Část webu, která se jmenuje "O TPT," Vás seznámí s tím, jak naše tělo vypovídá službu a jak tomu lze zabránit. Tato sekce Vás ujistí v tom, že pokud správně funguje chodidlo, tak také tělo stojí a pohybuje se správně.

Systematickým procvičováním základní šestky můžete funkčnost chodidla změnit. Napomůžete stabilitě i mobilitě svalstva. A navíc vytvoříte tělu dobrý základ k tomu, aby se pohybovalo správně za každé situace.

Chceme, abyste pochopili, že TPP a MCT jsou zde proto, abyste své tělo posílili beze strachu z možných zranění.

Ve zdravém těle zdravý duch.

 

Naučte se uvolnit svou sílu tím, že své tělo připravíte k tomu, aby tolerovalo nároky na něj kladené. Prostřednictvím Trigger Point Performace pomůcek a myofasciálních tlakových technik můžete zlepšit svůj výkon a to tím, že budete mít pevné, pružné svaly, které budou moci produkovat, snižovat a stabilizovat sílu hned v řadě jednoduchých pohybů.


LÝTKOVÝ SVAL

Uvolnění chodidla od nežádoucí neohebnosti mu umožní zůstat na zemi co nejkratší dobu. To zlepší váš výkon,repliche orologi ať už budete hrát tenis, fotbal, nebo běhat. Čím déle totiž chodidlo zůstává na zemi, tím větší je možnost se poranit. Fotbalista je zvyklý věnovat pozornost svým lýtkovým svalům. Pečuje o jejich elasticitu a uvolňuje svá chodidla, aby nebyla ztuhlá. Díky tomu jeho chodidla tráví v kontaktu se zemí kratší dobu. To vede ke zlepšení jejich celkového výkonu a snižuje riziko úrazu.


DVOUHLAVÝ SVAL LÝTKOVÝ 

Svaly dolních končetin vytvářejí neuvěřitelné množství výbušné síly, a to množstvím jednoduchých pohybů. Když svalům umožníme se pohybovat efektivně, větší rozsah a lepší funkčností chodidla umožní zvýšit výkon dolní končetiny, a tím i lepší celkový výkon.


STEHENNÍ SVALY

Zlepšení elasticity díky myofasciálním tlakovým technikám v oblasti stehenních svalů bude mít za následek dosažení strukturální celistvosti prostřednictvím řady jednoduchých pohybů. Quadballer pomáhá obnovit elasticitu a plynulost v oblasti stehenní svalů, a také zlepšit biomechaniku i vyvíjení síly.


BEDERNÍ SVAL

Tato technika, pokud ji provádíme správně, je neuvěřitelná, protože pomáhá uvolňovat svaly této oblasti a v konečném důsledku také otevřít bránici, ulevit od bolesti v dolní části zad, zajistit strukturální integritu po delší dobu pohybu. Masírujeme TP balónkem.


HRUŠKOVITÝ SVAL

TP masáží balónek se používá k tomu, aby systematicky působil na svaly v oblasti hýždí. Obnova tkání hruškovitého svalu umožní optimální přenos síly mezi boky, a tím i zlepšení pohybu a vyvíjení síly.


VELKÝ A MALÝ PRSNÍ SVAL

Působením na velký a malý prsní sval umožníme ramenům zarotovat do své přirozené polohy, tělu umožníme lépe dýchat a zároveň dovolíme pažím, aby se pohybovaly všemi směry bez omezení způsobených ztrátou tkáňové tolerance. TP masážní balónek slouží k tomu, aby uvolnil dysfunkční tkáně v oblasti prsních svalů, a tím pomohl ramenům se vrátit zpět do své původní polohy přirozeným způsobem.replicas omega Výsledkem je silnější, stabilnější rameno, které pomáhá pažím volně se pohybovat a otevře hrudník tak, aby tělo mohlo lépe dýchat.