OSOBNÍ TRENÉŘI, INSTRUKTOŘI, MASÉŘI, FYZIOTERAPEUTI

Staňte se naším partnerem a nabídněte svým klientům efektivní koncept tělesné terapie či cvičení pro lepší pohybový výkon , zdraví a regenaraci

Jako náš partner získáte možnost zvýhodněného nákupu TRIGGER POINT produktů, také za účelem následného prodeje svým klientům a přístup k zajímavým informacím o TRIGGER POINT  konceptu

Předpokladem být naším partnerem je však zúčastnit se certifikovaného školení TRIGGER POINT http://tptherapy.cz/skoleni

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy na emailu info@tptherapy.cz nebo tel. 602 415 684

Instruktoři:

Praha:

Level I Level II Level I Level II
Monika Bačíková
Daniel Bareš
Jiří Blažek
Ludvík Buriánek
Svatopluk Býma
Libor Čipel
Jitka Egressy
Jan Falge
Libor Fric
Veronika Hargreave
Klára Hašková
Štěpán Haškovec
David Hehejík
Luboš Hilgert
Lucie Holubova
Vendula Hrubšová
Jakub Hybš
Karel Jarůšek
Kateřina Jirů
Roman Kladivo
Bc. Adriana Košvancová
Mgr. Adéla Krčková
Martin Křivánek
Kateřina Lisová
Edwin Mahr
Vilém Matyáš
Šárka Mládková
Petr Muhlhans
Marcel Mysliveček
Dana Němečková
Alena Nováková
Jan Novosad
Klára Novotná
Lenka Pokutová
Sara Puchowská
Adéla Senetová
Petr Skokan
Jan Skovajsa
Martina Smiková
Roman Šulák
Jakub Vagrčka
Jiří Vokáč
Jana Vozabová
Lea Vršecká
Kristína Wagenhofferová
Vladimír Zelenka
Vladimír Zelenka
Vít Živný

Středočeský kraj:

Veronika Čmolíková
Petra Dočekalová
Tomáš Ekl
Markéta Hasoňová
Jakub Jiřičný
Lucie Kratochvílová
Jitka Malá
Čestmír Novák
Gabriela Palasová
Jan Pechr
Petr Prošek
Alena Vejříková

Jihočeský kraj:

David Belšán
Petr Červený
Olina Kundrátová
Marie Mullerová
Eliška Popelková

Plzeňský kraj:

Karlovarský kraj:

Ústecký kraj:

Hana Kabešová

Liberecký kraj:

Pavel Křenek
Miloš Peca

Královéhradecký kraj:

Roman Balcar
Filip Hostinský
Radek Kotrč
MIchal Nutil
Lenka Rumiánová

Pardubický kraj:

Dominika Burgetová
Václav Horáček

Kraj Vysočina:

Jakub Prášil
Jakub Trtik

Jihomoravský kraj:

Lenka Brdová
Karolína Gálová
Barbora Havelková
Ludmila Juračková
Tomáš Kalina
Gabriela Konečná
Monika Kulhanková
Michala Novosadová
Roman Ondrášek
Irma Páleníková
Simona Plachá
Lukáš Rubecký
David Smejkal
Lucie Strajtová
Štěpán Špaček
Kristýna Theimerova
Miroslav Zavrtálek

Olomoucký kraj:

Lukáš Cenek

Moravskoslezký kraj:

René Adamec
Radek Karch
Daniela Krčová
Vojtěch Meier
Dušan Žmolík

Zlínský kraj:

Matěj Okenka

SK - Bratislavský kraj :

Andrej Adamovič
Boris Bajer
Csonti Csaba
Ilja Číž
Lubomir Dobrovodský
Martin Dragúň
Daniela Dvorská
Lucia Holková
Dominik Hopjak
Juraj Kovašich
Peter Neckár
Nina Peracková
Barbora Reissmullerová
Tereza Šimovičová
Michal Šišmič
Jakub Varmuža
Martin Viedenský

SK - Trnavský kraj :

Silvia Buliščáková
Otto Szabo

SK - Košický kraj :

Alexandra Bodiova
Csaba Csik
Tomáš Jusko
Andrej Máriássy
Marián Maruščák
Dagmar Micikova
Jaroslav Petraš
Ing. Štefan Pilc
Ivan Sirko
Peter Sisík
Milan Staš

SK - Nitranský kraj :

Ján Bracho