FASCIAL YOGA  TEACHER TRAINING  LEVEL I

KURZ UČITELE FASCIÁLNÍ JÓGY  Stupeň 1

Termín: 

 

Jste učitelem/učitelkou jógy a rádi byste se ponořili hlouběji do světa fasciální jógy? Nabízíme rozsáhlý trénink, který vás provede dvěma úrovněmi principů integrální fasciální jógy. Úroveň 1 se soustřeďuje na základní principy fasciální jógy a uzavírá ji certifikace jako "Fasciální učitel jógy".

Úroveň 2 pokrývá integrální přístup k fasciální józe zahrnujicí techniky koučování orientovaných na tělo, osobní trénink a sebetransformaci. Obsáhlý, plný praktických aplikací a s velkým prostorem pro váš vlastní transformační proces.

Osnovy kurzu

Každá úroveň učitelského kurzu se skládá ze tří částí, které musí být absolvovány jedna po druhé a lze je objednat pouze jako celek.

Online předběžný kurz (začínající 6 týdnů před samotným ponořením): on-line moduly pro samostudium a dvě live videa pro vaše otázky a následné odpovědi se mnou.

Praktický trénink (ponoření): 3,5denní kurz zaměřený na praktické aspekty integrální fasciální jógy ve vybraných lokalitách.

Online certifikace: Post-zpracování, hodnocení a dohled. Po absolvování hodnocení a dozoru získáte certifikát "Učitelka/učitel   fasciální jógy (úroveň 1) nebo "Integrální učitelka/učitel fasciální jógy" (úroveň 2).

Poplatek za kurz za každou úroveň (včetně online kurzu pro předškolní vzdělávání, ponoření a on-line post-zpracování, hodnocení, dozor a certifikace): € 580,-.

Pokud jste navštívili FASCIAL YOGA INSPIRATION DAY před vstupem do učitelského kurzu Fascial Yoga Teacher, obdržíte slevu ve výši 50, - EUR na účastnický poplatek.

Místo konání: 

MOVE LAB/ TRIGGER POINT, Stroupežnického 21, Praha 5 

Cena : 580 EURO

Místo: MOVE LAB Studio, Stroupežnického 21, Praha 5

Pokud jste navštívili FASCIAL YOGA INSPIRATION DAY před vstupem do učitelského kurzu Fascial Yoga Teacher, obdržíte slevu ve výši 50, - EUR na účastnický poplatek.

Školitel:

Daniela Meinl / Německo /

Učitelka jógy, Fascial Fitness Master Trainer, Advanced bodybliss Trainer

Daniela je certifikovanou učitelkou Bhakti Vinyasa Flow jógy, prošla kurzy v Německu a v Rishikeshi v Indii a studovala Thai Yoga Massage v Chiang Mai v Thajsku.

Od získání certifikátů jako Advanced bodybliss Trainer od Diva G. Müller a Dr. Roberta Schleipa
v roce 2008 s nimi úzce spolupracovala, absolvovala celý Fascial Fitness Course System, a stala se jedním z prvních Fascial Fitness Master Trainers. Věnuje se lekcím, workshopům a tzv. retreats více, než 12 let a jako součást výukového týmu Fascial Fitness Association ji nyní převážně zaměstnávají workshopy a školení trenérů.

Ze své lásky k józe a fasciím dokázala obě filozofie zkombinovat v novém formátu a ve workshopech a při školení trenérů učí lektory z celého světa, jak do jógy integrovat fasciální stimulaci. 

 

 

Termíny: