IoM WORKSHOP

4Q METCON 

The Complete Guide for Metabolic Flexibility

24.5. 2019   9- 17 hod 

Popis školení: 

V naší nedávné historii byl naprostým hitem Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT), a nutno říct, že vzhledem k jeho mnoha benefitů se této oblibě těšil zcela oprávněně. Ovšem nadbytek tréninku ve vysoké intenzitě přichází s cenou, kterou platíme naším dlouhodobým zdravím, nehledě na to, že ty samé opakující se stimuly se v průběhu času stávají méně a méně efektivní. A proto jsme vytvořili Metabolickou flexibilitu, tréninkový přístup, který propaguje Variabilní metabolický trénink kondice ke zlepšení naší schopnosti efektivně přepnout mezi rozdílnými energetickými systémy tak, aby naplňovali potřeby rozdílných úkolů, se kterými se setkáváme v běžném životě i sportu.

Jinými slovy, odejdete se schopností vytvořit programy pro trénink Metabolické kondice pro optimální zdraví a udržitelný výkon.

Cíle workshop:

·       Definice Metabolické flexibility

·       Prozkoumání IoM 4Q MetCon modelu a zdůvodnění způsobů, jakým podporuje zdraví a udržitelný výkon

·       Vytvoření 4Q MetCon Workoutů, které mohou být okamžitě využity v rámci vlastních tréninkových programů a pro trénink rozdílných typů klientů

·       Prozkoumání Případových studií, které představují 4Q MetCon pro rozdílné cíle.

·       Procvičení 4Q MetCon drilů

Cena:

 4 990 Kč nebo 199 Euro 

 Zahrnuje:

  • výuku
  • manuál 
  • potvrzení o účasti 
  • malé občerstvení / voda, káva, čaj, ovoce /

Místo konání: 

 MOVE LAB Clinic, Lidická 766/1, Praha 5.

Lektor: 

Jan Hutnan

Health & Movement specialista a člen teamu Institute of Motion.

Global ViPRPro Educator.
Co-Founder EvoPrime Fitness.

Co říká Jan sám o sobě :

Mým cílem je pomáhat trenérům i dalším lidem posílit jejich zdraví a zlepšit kondici a výkon prostřednictvím udržitelných, preventivních zdravotních řešení, poskytovaných živě nebo online.

Mým úkolem je pozvednout povědomí o zdraví a kondici v Austrálii a po celém světě.

Vždycky jsem byl součástí fyzického světa. První polovinu života jsem hrál hokej a jeho druhou část působím jako osobní trenér. V několika posledních letech jsem se stále více zajímal o hlubší stránku lidského těla. Jak náš systém funguje jako celek, jak posílit nejen svaly a tkáně, ale také podporovat zdraví nervů a buněk. Díky své vášni, nadšení, zvědavosti a mým mentorům jsem se začal zajímat, jak zvýšit schopnosti tělesných funkcí na nejvyšší úrovni. Jinými slovy, co můžeme udělat pro to, abychom byli těmi nejzdravějšími a nejsilnějšími verzemi nás samotných co nejdéle… a chci se o to s vámi se všemi podělit.

 

24.05.2020 - 24.05.2020 PrahaMOVE LAB Clinic09:00-17:00Přihlásit