Stick Mobility Level 1 Certification

ONLINE   VIA  ZOOM  

28. - 29. 11. 2020  9- 17 hod 

·       Certifikace Levelu-1 revolučním způsobem změní způsob, jakým trénujete sami i s vašimi klienty. Tento systém vám umožní posunout pohybovou kvalitu a kondici vašeho klienta na vyšší úroveň. Ukážeme vám jednoduché a efektivní způsoby, jak zvýšit mobilitu, povědomí o těle, koordinaci a sílu pomocí kombinace páky, specifického přenosu síly, artikulace a izometrie, které odemknou omezené pohyby, které zabraňují optimální funkci a zdraví.

·       Certifikace Levelu-1 vás provede mobilizací kloubů, strečinkem, posilováním a polohovou izometrií. Naučíte se, jak tyto aspekty integrovat v rámci individuálních i skupinových lekcí. Každý trenér v rodině Stick Mobility má svůj oblíbený způsob tréninku, ať už jsou to kettlebelly, barbelly nebo trénink  s váhou vlastního těla. Bez ohledu na trénink, na který se specializujete, Stick Mobility bezproblémově splyne s vaším programem a vy i vaši klienti se díky ní budete lépe pohybovat.

·       Certifikace Levelu-1 je dvoudenní kurz, který se zaměřuje především na praktickou výuku. Udržujeme malé skupiny  takže se naučíte základní principy a cviky, které vám poskytnou skvělý základ, na kterém dále stavět. Školení se skládá asi z 30% z přednášky a 70% zastupuje praktická výuka.

Certifikace Levelu-1 je zaměřena především na výuku certifikovaných osobních trenérů (CPT), fyzikálních terapeutů, masérských terapeutů, lékařů, silových a kondičních trenérů a lektorů jógy. Každý, kdo má za úkol zlepšit kvalitu života, celkovou zdatnost a fyzickou kondici bude z tohoto kurzu těžit. Náš systém je navržen tak, aby mohl být používán jako doplněk k jakémukoli způsobu tréninku nebo jako samostatný program.   

 Cena:

  15 990 Kč /   595 EURO  

  18 9590 Kč  / 695 EURO

Zahrnuje: tři sticky v kombinaci 7-7-5  / tzn 216 a 155 cm  /  pro výšku 178 cm a více 

                    nebo 6-6- 4  / pro výšku méně než 178 cm /   / v hodnotě  220- 250 EURO / 

Po obdržení platby Vám můžeme STICKY obratem odeslat,  přidejte prosím do přihlašovací formuláře poznámku jakou kombinaci požadujete 

dále 

  • veškerou výuku
  • tištěný manuál ke školení v ČJ nebo AJ 
  • překlad školení do čestiny a slovenštiny podle potřeby
  • občerstvení / káva, čaj, voda, ovoce /
  • teamový oběd nebo večeři
  • TRIČKO STICK MOBILITY 
  • potvrzení o účasti / certifikát / po absolování zkoušky 
  • a následně bezplatný přístup do videogalerie na stránkách stickmobility.com

Místo: 

Dotazy: Mgr. Ondřej Lunga, lunga@seznam.cz nebo + 420 602415684

28.11.2020 - 29.11.2020 KošiceELITE SPORT CENTER09:00-17:00Přihlásit